Tczew, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego nr ref. OWW/TCZ/11/11

Zduny / Pomiędzy Tczewem, a Starogardem Gdańskim

Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują

efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu

środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Zduny k. Starogardu Gdańskiego
Nr ref. OWW/TCZ/11/11

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziana umiejętność prowadzenia wózków wysokiego składowania
- aktualna książeczka sanepid
- doświadczenie w prowadzenia wózków
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- chęci pracy i punktualność

OBOWIĄZKI:

- transfer towarów w obrębie magazynu
- prowadzenie ewidencji towarowej
- utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku,

OFERUJEMY:

- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w dużym nowoczesnym magazynie spedycyjnym

INFORMACJE DODATKOWE:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
rekrutacja@hands2work.pl/

W tytule e-maila proszę wpisać numer referencyjny: OWW/TCZ/11/11 . Prosimy o dopisanie

następującej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 6074

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Listopad, 2011  13:55

Identyfikator: 356863

Wyświetleń: 3085