Tczew, Pomorskie

zmień miasto
Następne ogłoszenie >>
To jest Ogłoszenie Premium

Graphic Designer z orzeczeniem o niepełnosprawności (cała Polska)

Cała Polska

Poszukiwany Graphic Designer z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy : praca zdalna (cała Polska)

Wymagania:

* Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
* Doskonała znajomość Adobe CC - w szczególności Photoshop, Ilustrator, InDesign
* Wymagane doświadczenie w projektowaniu marketingowym – najchętniej dla znanych międzynarodowych marek
* Zadanie sprawdzające na drugim etapie rekrutacji
* Posiadanie w miejscu zamieszkania szybkiego łącza internetowego

Obowiązki:

* Tworzenie kreatywnych projektów marketingowych i ich realizacja graficzna
* Bieżąca obsługa graficzna wybranych klientów agencji – znane europejskie i polskie marki
* Realizacja projektów głównie w dziedzinie print, POSM oraz w digitalu
* Przygotowanie materiałów do druku (DTP)

Oferujemy:

* Pracę zdalną w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8.00-15.00
* Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy
* Pierwszą umowę o pracę po okresie próbnym na rok, a kolejną na czas nieokreślony
* Wynagrodzenie w okresie próbnym 5500 - 6000 brutto
* Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 6000 - 7000 brutto
* Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
* Sprzęt i oprogramowanie niezbędne do realizacji zadań
* Kurs języka angielskiego
* Szkolenia indywidualne
* Opiekę medyczną Luxmed
* Pełną opiekę w okresie zatrudnienia ze strony BPO Network (psycholog, prawnik, kadry, sprawy osobiste, sprawy związane z niepełnosprawnością)

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Wrzesien, 2024  13:33

Identyfikator: 749404

Wyświetleń: 816

Edytuj Wyróżnij